Forum Klasy Vc SP 153

Forum Klasy Vc Sp 153


#1 2008-04-05 11:28:01

Kuba

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 86
Punktów :   

Konkurs o plotkach

Masz jakies ciekawe plotki? ]:-> Podrzuć pare, a ocenie twoje plotki od 0<do bani> do 10 <ok>. Jezeli bedziesz miec najwiecej punktow zostaniesz moderatorem, jezeli bedziesz na drugim miejscu otrzymasz tytuł Ucznia!
Na stronie klasy vc (www.vc153.pun.pl) !

Offline

 

#2 2008-04-05 11:48:09

Adamek:D

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 90
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

PONIŻA DZIECI ALE PRYWATNIE JEST MIŁYM CHŁOPCEM
                                                                           TAK MÓWI MICHAŁ PIRUG

   Tak sam twierdzi. Michał opowiedział faktowi, że jest naprawdę wrażliwym chłopcem, a jego zachowanie w "You Can Dance" to tylko gra. Wierzycie?

Szkoda, że nie przypomniał sobie tego, zanim doprowadził do łez i histerii młodą tancerkę. Piróg liczy chyba, że miły artykuł w Fakcie sprawi, że ludzie zapomną o tym, jak wzbudził złośliwie jej nadzieję na wybraną i zaśmiał się, wręczając "bilet na PKP". Przypomnijmy: Michał Piróg okrutnie poniżył 17-latkę!

By wzbudzić nasze współczucie, podkreśla, że sam także doświadczał w życiu wielu upokorzeń: Słyszałem, że jestem za niski albo mam nie taki kolor włosów jak trzeba, a przecież te argumenty nijak się miały do moich umiejętności.

Offline

 

#3 2008-04-05 20:18:37

Anita. F****

SUUPER UCZENNICA !!

10483515
Skąd: polska
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 144
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs o plotkach

Masz plotke.

Tego o biuście Rihanny nie wiedzieliście. Piosenkarka jest fanką plastrów i nosi je wszędzie - nawet na piersiach!.

Oj niedobrze dzieje się na planie serialu "M jak miłość". Być może już wkrótce Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) zostanie wdowcem. Dlaczego?


Jak donosi zaprzyjaźniony plotek.pl, Kinga Zduńska (Kasia Cichopek) prawdopodobnie umrze na jakąś straszną chorobę lub zginie w wypadku. Pytanie tylko, dlaczego niby scenarzyści serialu mieliby to robić? Otoż Kasia Cichopek ma zagrać w nowym serialu Polsatu, a jak wiadomo, władze i jednej i drugiej stacji nie za bardzo przychylnie patrzą na pracę w konkurencji.
prosze


To ja wasza kochana Anita...................

Offline

 

#4 2008-04-05 20:55:34

Kuba

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

Plotka Od Adama dostaje 9/10 punktow a Anity 10/10

Offline

 

#5 2008-04-05 22:00:58

Artos

Kujon

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 7
Punktów :   -2 

Re: Konkurs o plotkach

nie znam sie na tym ale to jest SMIESZNE!!(nielubie plotek ale to mnie rozbroilo!)


I kto by pomyślał, że jeden z najgorętszych mężczyzn Hollywood , umięśniony przystojniak, boi się gadów.

Matthew McConaughey, kiedy pracował w Australii nad najnowszym filmem z jego udziałem “Foll’s Gold”, nie umiał spokojnie zmrużyć oka, ponieważ prześladowała go myśl, iż spod łóżka wyskoczy nagle jakiś wąż.

Prawdą jest, że Matthew miał u siebie w domu w Hollywood niejednego gada, ale on po prostu boi się tych zwierząt, które mogą go zaatakować z zaskoczenia.

Jak wiadomo niektóre wężę w Australii osiągają zdumiewające rozmiary. Ale nie należy popadać w zbytnią obsesję.

Co się dzieje z mężczyznami? McConaughey nie śpi po nocach z powodu gadów, a David Beckham boi się reakcji mamusi po sesji w slipkach . Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni?

Offline

 

#6 2008-04-05 22:04:05

Adamek:D

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 90
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

Michał Pirog Mowi Ze Jest gejem   


Filip, uczestnik You Can Dance wyznał kidyś  programie, że jest gejem. Powiedział, że wie o tym tylko jego mama i brat - tata dowie się z telewizji i Pudelka. Przyznał też szczerze, że powie to od razu, bo i tak ktoś o tym napisze na.............
Brawa za szczerość, nie ma się czego wstydzić, dajesz dobry przykład.

Doszły do nas też informacje, że Filip podobnie jak wielu znanych z programu tancerzy zna się dobrze z Michałem Pirogiem. I to na stopie "niezawodowej".

Offline

 

#7 2008-04-06 10:41:55

Anita. F****

SUUPER UCZENNICA !!

10483515
Skąd: polska
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 144
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs o plotkach

JA TAM SŁYSZAM ZE RIHANNA SPOTYKA SIE W BASENIE Z NASZYM KOCHANYM ZNACZY DLA MNIE NIE KOCHANYM DUTKIEM A CO ROBIĄ MOŻNA SIE DOMYSLEC. KAZDY SIE MOZE DOMYSLEC CHOCIASZ TEGO NIE ROBIŁ


To ja wasza kochana Anita...................

Offline

 

#8 2008-04-06 13:34:10

Kuba

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

Punktacja:
Adam : 19
Anita : 18
Jacek : 10 +
Zapraszam do dalszego udziału;)

Offline

 

#9 2008-04-06 16:03:27

Adamek:D

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 90
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

informatorka spotkała Anię Bosak w trakcie castingów do drugiej edycji You Can Dance. Ania popisywała się przed zebranymi i radziła im, jak powinni się zachowywać przed komisją:

Ciągle przeklinała i śmiała się na widok trzęsących się ze strachu dziewczyn - wspomina. Że niby czego one się tak boją, to tylko casting. Co chwilę latała do kamery i coś nagrywała.

Ania opowiadała też zebranym o swoich planach na przyszłość (to dokładny cytat z jej monologu):
Dziekan chciał, żebym zaliczyła całą sesję, ale ja nie chcę tego odwalić, bo to byłoby nieciekawe. Taka magisterka mnie nie jara. Po co mi taki magister, nie? Słuchajcie, jak ja idę i widzę te dziewczyny [wybucha śmiechem] - one są takie wystraszone, przecież  nie ma się czego bać. Przecież to tylko casting, nie?

Mniam, nie wiedzieliśmy, że Ania jest taka ostra... Teraz lubimy ją jeszcze bardziej Ciekawe, w jakich słowach wyraża się o nas?



to prawie jej cytat usunełem to jak bluzgała

Ostatnio edytowany przez Adamek:D (2008-04-06 16:26:11)

Offline

 

#10 2008-04-06 16:13:21

Ada B****

Super Uczen

4697934
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 89
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

E tam... mi to się nie zbyt podoba wolałabym plotki z życia naszej szkoły lub klasy. ;-) OC wy na to?

Offline

 

#11 2008-04-07 13:19:09

Anita. F****

SUUPER UCZENNICA !!

10483515
Skąd: polska
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 144
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs o plotkach

plotka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Naomi opluła policjanta podczas aresztowania. Tak, aresztowano ją, bo była agresywna.

Naomi była agresywna wobec pracownika terminalu lotniska Heathrow, który podobno zgubił jeden z jej trzech bagaży podręcznych.

Agresywną modelką w końcu zajęła się policja...








W trakcie ustalania faktów ze zdarzenia, Campbell rzuciła się na policjanta. Wyzywała go i opluła. To skończyło się już zakuciem kajdankami i zawiezieniem do aresztu.

To nie pierwszy tego typu wybryk top modelki. Widać, że zatęskniła za pracami społecznymi, które wcześniej wykonywała w ramach kary za takie występki...

Ostatnio edytowany przez Anita. F**** (2008-04-07 13:20:02)


To ja wasza kochana Anita...................

Offline

 

#12 2008-04-07 14:41:37

Kuba

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

Adam : 24
Anita: 24
Jacek : 10 +
Ada Bubek : 0
Jak widzicie Mamy remis dwuch bdb zawodnikow a mianowicie : Anita i Adam
Na drugim Miejscu Jacek
A na czwartym Miejscu Ja i Ada Bubek
Przypominam iz konkurs trwa do piatku tego tygodnia godziny 12:30 , bo wtedy wracam ze szkoły i bede mial mnustwo czasu na przygotowania. A tak przy okazji od jutra (to jest wtorek) nie podaje ile kto ma punktów, żeby byl dreszczyk emocji A juz niedługo nastepny Konkurs wiedzy o naszym forum Wziecie udzialu w konkursie kosztuje 10 postów:)

Offline

 

#13 2008-04-07 14:52:49

Adamek:D

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 90
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

Wałęsówna dalej klei się do Herbuś!

Maria Wałęsa szybko zakończyła swoją przygodę z telewizją. To trochę przykre, że dziewczyna, która jako niemowlę zapisała się jakoś w historii (urodzona podczas stanu wojennego, dostała od słynnego ojca na drugie imię Wiktoria), zostanie zapamiętana jako brzydsza przyjaciółka Edyty Herbuś.

Nasza czytelniczka spotkała je kilka dni temu w warszawskim outlecie Factory.

Edyta buszowała w sklepie Tommy Hilfiger - wspomina. Natomiast Wałęsówna żuła gumę i wyglądała, jakby nie była zupełnie zainteresowana zakupami.

Nic dziwnego - na zakupy trzeba mieć pieniądze. Edyta zarabia chwilowo całkiem nieźle. Jak myślicie - z czego utrzymuje się teraz Marysia?

Offline

 

#14 2008-04-07 14:58:14

Kuba

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

Kasy rodzicow:)

Offline

 

#15 2008-04-07 14:58:36

Adamek:D

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 90
Punktów :   

Re: Konkurs o plotkach

Pudzian zarabia 150 tysięcy miesięcznie!

Nic dziwnego, że jest wyluzowany w Tańcu z gwiazdami. 10 tysięcy złotych, które dostaje za każdy odcinek, nie są dla niego majątkiem. Dlatego w przeciwieństwie do reszty występujących tam gwiazd, nie walczy na parkiecie z zaciśniętymi zębami. I dlatego prawdopodobnie wygra.

Fakt zabrał się za podsumowanie majątku Mariusza Pudzianowskiego, którego określa mianem "najlepszej partii w Polsce".

On ma głowę na karku, wie, jak zarobić pieniądze i jak je zainwestować - mówi jego znajomy. Na majątek Pudziana składają się: dom w Białej Rawskiej i mieszkanie w Chicago, warte, po przeliczeniu, jakieś pół miliona złotych. Strongman ma także trzy samochody - Hummera, Mercedesa klasy S i Lamborghini Murcielago.

Główne źródła dochodu Pudziana to reklamy - firmowanie swoją twarzą i bicepsami napojów energetyzujących, materiałów i klejów budowlanych oraz samochodów. Tabloid wylicza, że strongman zarabia w sumie 150 tysięcy złotych miesięcznie.

Wokół Mariusza kręci się sporo kobiet, które ostrzą sobie na niego pazurki. Nie brakuje też znajomych, którzy co rusz próbują go swatać - zdradza Faktowi jego bliski znajomy. Mariusz jednak nie wykorzystuje tego. Jest skupiony na tym, co robi, a plany małżeńskie odkłada na później.

Ostatnio edytowany przez Adamek:D (2008-04-07 15:03:16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zszz.pun.pl www.gf.pun.pl www.sweetszatan.pun.pl www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.bleach-game.pun.pl